Mobil Oyun indir
Subway Surfers indir Oyna
Subway Surfers indir Oyna

Reklam Seçenekleri


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (93 votes, average: 4,15 out of 5)
Loading ... Loading ...
Subway Surfers indir Oyna

Reklam Seçenekleri
Yapım Yılı:
2013
Mobil Oyunu Yayınlayan:
Kiloo
Oyunun Tanımı :

Metroda Sörf oyununun orjinal ismi Subway Surfers. Cep telefonuna indir yükle ve oyna! Aksiyon dolu bir kovalamacaya hazır olun!
subway-surfers
İstasyondaki trenleri boyayarak vakit geçiren bir çocuğun yardımınıza ihtiyacı var, güvenlik görevlisi ve sadık köpeği küçük çocuğu yakalayıp cezalandırmak adına üzerine doğru koşorlar, seri hareketler ve ani manevralarla onlardan kaçmanız gerekiyor. Bunun için yön tuşlarını kullanmanız yeterli olacaktır, sağ ve sol yön tuşları ile karşınıza çıkan engelleri aşmalı, aynı zamanda önünüze çıkan altınlardan olabildiğince fazla sayıda toplamalısınız.
subway+surfers
Unutmamanız gereken en önemli nokta olabildiğince az engele takılarak mümkün olan en yüksek altın miktarına ulaşmanız gerektiğidir. İlerleyeceğiniz tren yollarında aksi yönden gelmekte olan trenler arasında sergilenen figürler, Metroda Sörf oyunun ismini gerçek manada hakettiğinin bir göstergesi olarak göze çarpıyor. Toplam 6 farklı karakter seçeneği ile oyun zenginliği artırılan Subway Surfers, etkileyici grafik çizgileri ve aksiyon müzikleri ile kullanıcılarından tam not almayı başarıyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.9/10 (53 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +6 (from 8 votes)
Subway Surfers indir Oyna, 8.9 out of 10 based on 53 ratings
{lang: 'tr'}
Mobil Oyunu Yayınlayan: admin (375 Posts)

Mobil Oyunlar ve uygulamalar hakkında, en eskiden en yeniye kadar gelişmekte olan piyasanın tüm detaylarını ayrıntılı bir şekilde sunmaya çalışıyoruz.


Facebook'ta Paylaş

Son Yorumlar