Mobil Oyun indir
En iyi Android Oyunları
En iyi Android Oyunları

Reklam Seçenekleri


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading ... Loading ...
En iyi Android Oyunları

Reklam Seçenekleri
Yapım Yılı:
2012
Mobil Oyunu Yayınlayan:
OyunMobil.Net
Oyunun Tanımı :

Belirlediğimiz en iyi android oyunlarını sizler için büyükten küçüğe sıraladık.
En iyi 5. android oyunu
*** Bartender The Right Mix ***
Adobe flash player’ın yüklü olduğu tüm cihazlarda çalışan bu oyunda komik tipli barmenin çeşitli içki karışımları yapmasını sağlıyoruz. Yaptığınız karışımları bizzat test eden barmenin verdiği tepkiler ise son derece komik ve kaliteli olmuş. Yapacağınız karışımların kalitesine göre alkışlar ile karşılaşabilirsiniz.
İndirme Linki : Buradan

En iyi 4. android oyunu
*** Gravity Project ***
3 boyutlu bir ortamda geçen oyunda gözlerimizin ve reflekslerimizin sınırlarını zorluyoruz. Etap sonuna ulaşmaya çalıştığımız oyunuda, çeşitli etap bonusları ve etapları zorlaştıran engeller bizleri bekliyor. Oyundaki etapların oldukça zorlayıcı ve zevkli olduğunusöylemek mümkün. Oyunun kontollerininde oldukça basit oluşu daha cazip hale getiriyor.
İndirme Linki : Buradan

En iyi 3. android oyunu
*** Killer Bean Unleashed ***
Üst düzey bir ajan grubunun üyelerinden olan suikastci fasulyemizi aynı grubun diğer kiralık katilleri öldürmeye çalışıyor ve fasulyemizin herkesin karşısında tek başına kalıyor. Kolay bir kontrol sistemine sahip olan oyunda çeşitli düşmanlar ve sekiz farklı etap bizleri bekiyor. Oyunun ilerleyen dönemlerindeki güncellemelerinde yeni düşmanların, yeni silahların ve yeni bölümlerin oyuna dahil edileceği söyleniyor.
İndirme Linki : Buradan

En iyi 2. android oyunu
*** Samurai vs Zombies Defense ***
Zombiler tarafından işgal edilmeye çalışılan bir köyün kaderi kahraman Samurai’nin elinde yani bizim elimizde. Muhteşem grafiklere sahip olan oyunumuzda kahramanımızı yardımcı kuvvetleriyle dalgalar halinde gelen zombilere direniş göstermesinde yardımcı olmalısınız. Oldukca eğlenceli olan Samurai vs Zombies Defense’de topladığınız paralar ile shop kısmından silah ve karakter upgradeleri satın alınabiliyor. Ayrıca sahip olunan özel yetenek saldırıları zorlu düşmanlara karşı savaşırken yardımcı oluyor.
İndirme Linki : Buradan

En iyi 1. android oyunu
*** Six Guns ***
Bu oyunda kovboylarla ve haydutlarla dolu olan vahşi batı hayatının içine giriyoruz. Bir birinden farklı görevler ile uzun oynanabilirlik süresi vaad eden oyun yüksek kaliteli grafikleri ve kolay kontrol mekanizması ile dikkatleri çekiyor. GameLoft tarafından GooglePlay’da ücretsiz olarak yayınlanan bu oyun en iyi android oyunu olmayı fazlasıyla hakediyor.
İndirme Linki : Buradan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.8/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
En iyi Android Oyunları, 9.8 out of 10 based on 4 ratings
{lang: 'tr'}
Mobil Oyunu Yayınlayan: admin (375 Posts)

Mobil Oyunlar ve uygulamalar hakkında, en eskiden en yeniye kadar gelişmekte olan piyasanın tüm detaylarını ayrıntılı bir şekilde sunmaya çalışıyoruz.


Facebook'ta Paylaş

Son Yorumlar