Mobil Oyun indir
Minecraft indir
Minecraft indir

Reklam Seçenekleri


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (40 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading ... Loading ...
Minecraft indir

Reklam Seçenekleri
Yapım Yılı:
2012
Bu Oyuna Uyumlu Modeller:
Mobil Oyunu Yayınlayan:
Mobile Game
Oyunun Tanımı :

Çıktığı günden bu yana büyük bir hayran kitlesi oluşturarak Minecraft indirenlerin sayısını hızla arttıran, basit görünümlü ancak başına geçenlerin tutkunu olduğu bir lego oyunu olup, Level Dergisinin 180. sayısında yapmış olduğu ’2011 Yılın En İyi Oyunları’ listesinde Minecraft En İyi Bağımsız Oyun kategorisinde 2011 yılının en iyi oyunu seçilmiştir.
Buradan varacağımız neticeler gerçekten çok şaşırtıcı oluyor, oyun indirenler ilk etapta grafiklerinin kötülüğünden dolayı kesinlikle oynanamaz
bir oyun olduğunu düşünselerde, oyunua başladıktan itibaren yeni tasarımları ile keyiflenip, deyim yerindeyse oyuna tutuklu kalıyorlar.

Minecraft Türkiye ve dünya çapında çok kısa bir süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya yalnızca beta sürümü ile ulaşarak büyük bir başarının altına imzasını atmıştır.
2012 yılının başında 1.1 sürümü piyasaya sürülen oyunun en güzel özellikleri ise Single player (Tek Oyuncu) Multi Player (Çok Oyuncu) seçeneklerinin bulunuyor olmasıdır.
Multiplayer seçeneği ile oluşturmuş olduğunuz server üzerinden arkadaşlarınızla grup halinde bu şahane oyunu oynayabilirsiniz. Yaygınlaşan teknoloji ile birlikte
cep telefonlarına kadar giren Minecraft ı android kullanıcılarıda her an yanlarında bulundurabiliyorlar.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (45 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 9 votes)
Minecraft indir, 9.0 out of 10 based on 45 ratings
{lang: 'tr'}
Mobil Oyunu Yayınlayan: admin (375 Posts)

Mobil Oyunlar ve uygulamalar hakkında, en eskiden en yeniye kadar gelişmekte olan piyasanın tüm detaylarını ayrıntılı bir şekilde sunmaya çalışıyoruz.


Facebook'ta Paylaş

Son Yorumlar