Mobil Oyun indir
En Güzel, En Büyüleyici Oyunlar Gerçek Adresinde
En Güzel, En Büyüleyici Oyunlar Gerçek Adresinde

Reklam Seçenekleri


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (57 votes, average: 3,86 out of 5)
Loading ... Loading ...
En Güzel, En Büyüleyici Oyunlar Gerçek Adresinde

Reklam Seçenekleri
Yapım Yılı:
2012
Bu Oyuna Uyumlu Modeller:
Mobil Oyunu Yayınlayan:
OyunMobil.Net
Oyunun Tanımı :

Eski zamanların atari salonlarının yerini; Commodore 64, Amiga 500 ile birlikte kişisel bilgisayarlar yavaş yavaş sarsmaya başlamışlardı. Daha sonra çok düşük ücretler ile elde edilebilen atariler bir çok çocuklu ailenin evine girdi. Maliyeti fazla dert etmeyenler için, EA Sports gibi, bir çok oyun firmasının bilgisayarlar oyunları, Play Station ile başlayan oyun konsolları, portatif elde oynanabilen, çok iyi grafiğe sahip oyunlar yapıldı. Şu anda en güzel oyunlar için, piyasada sınırsız seçenek var, sadece oyun dünyasına inip, ne yaşamak istediğinize karar vermeniz yeterli oluyor. Üstelik bunun için bir çok, ücretsiz oyun seçeneği de bulunmakta.

En güzel oyunlar başlığından ulaşabileceğiniz, onlarca seçenekteki, yüzlerce oyun sayesinde; kendinizi heyecanlı bir savaşın ya da spor müsabakasının ortasında bulabileceğiniz gibi; bir çok yemek tarifini öğrenebileceğiniz yemek oyunlarını, hoşça vakit geçirmenizi sağlayacak, müzik ve zeka oyunlarını oynayabilirsiniz. Belki de, bu en güzel oyunlar içerisinde, en heyecanlı ve ilginç olanları ise ameliyat oyunları; gerçek hayatta asla yapamayacağınız bir kalp ameliyatı yapmak ve bir genci kurtarmak istiyorsanız, www.korsanoyun.com sitesindeki ameliyat oyunları bölümünü ziyaret etmenizi öneririm.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (28 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 8 votes)
En Güzel, En Büyüleyici Oyunlar Gerçek Adresinde, 8.2 out of 10 based on 28 ratings
{lang: 'tr'}
Mobil Oyunu Yayınlayan: admin (375 Posts)

Mobil Oyunlar ve uygulamalar hakkında, en eskiden en yeniye kadar gelişmekte olan piyasanın tüm detaylarını ayrıntılı bir şekilde sunmaya çalışıyoruz.


Facebook'ta Paylaş

Son Yorumlar