Mobil Oyun indir
Nokia 500
Nokia 500

Reklam Seçenekleri


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading ... Loading ...
Nokia 500

Reklam Seçenekleri
Yapım Yılı:
2012
Bu Oyuna Uyumlu Modeller:
Mobil Oyunu Yayınlayan:
Nokia
Oyunun Tanımı :

Akıllı telefonlar arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız fiyatı ve zarifliği ile dikkat çeken Nokia 500 modelini incelemeniz faydalı olacaktır. 1GHz kapasiteli işlemcisi sayesinde tüm uygulamalar ve oyunlar için telefonunuzun hızındaki kapasiteyi hissedeceksiniz. Kablosuz internet bağlantısı sayesinde dilediğiniz web portalında sorunsuz bir şekilde gezinebilir, indirme işlemlerinizi son sürat gerçekleştirebilirsiniz.

Değiştirilebilir dış kapağı sayesinde (bu özellik tercih sebebidir.)  istediğiniz gün istediğiniz renkte cep telefonunuzu yanınızda bulundurabilir, Menü düzenleme araçları sayesinde kısayolları kendinize göre editleyebilirsiniz.
Telefonu kullanmaya başladığınızda aynı zamanda dahili navigasyon sistemini ister yaya ister araç modunda kullanarak ulaşımın zorluklarını minimum düzeye indirgeyebileceksiniz. İletişim en güçlü markalarından olan Avea Nokia 500 markalı cep telefonu için bir kampanya düzenleyerek kullanıcılarına cazip teklifler sunmuş ve her kesimden beğeni kazanmıştır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Nokia 500, 7.0 out of 10 based on 6 ratings
{lang: 'tr'}
Mobil Oyunu Yayınlayan: admin (375 Posts)

Mobil Oyunlar ve uygulamalar hakkında, en eskiden en yeniye kadar gelişmekte olan piyasanın tüm detaylarını ayrıntılı bir şekilde sunmaya çalışıyoruz.


Facebook'ta Paylaş

Son Yorumlar